Festival Bajki

Naslovnica >Novosti >Festival Bajki

Što je Festival bajke?

Festival bajki čarobni je obiteljski dan vani u Waldorfskoj školi u Zagrebu koji će se održati u subotu 12.09.2020. Događaj je namijenjen svima – malim i velikima. Naša čarobna vrata otvarajuse u 16 sati, a događaj traje do 21 sat.

Zvuči odlično! Koje će aktivnosti biti na licu mjesta?

Puno! U pauzama između pričanja bajki koje će pričati pripovjedačica jasna Held, moći ćete sudjelovati u radionicama izrade drvenih patuljaka, raznim likovnim radionicama, dok će djeca moći jahati konja.

Spomenuli ste hranu? Postoji li prostor za piknik?

Da. Waldorfska škola u Zagrebu poznata je po svom velikom i zelenom dvorištu u kojem, osim što će se pričati bajke, možete donijeti dekice i prostirke te uživati u domaće spravljenim slanim i slatkim zalogajima.

U koliko sati počinje i završava?

Festival bajki započinje u 16 sati i traje do 21 sat.

Kako dođem na ovaj čarobni događaj?

Waldorfska škola u Zagrebu nalazi se na adresi Jakuševečka 6. Dolazak je moguć javnim prijevozom ili osobnim automobilom.

Gdje ćemo kupiti ulaznicu?

Ulaznice ćete moći kupiti na ulazu u dvorište škole. Samo pažljivo pratite naše čarobne putokaze.

Je li parkiranje besplatno?

Da! Sva parkirna mjesta ispred i oko Waldorfske škole u Zagrebu su besplatna. Na raspolaganju je dovoljno besplatnog parkirališta.

Postoje li javni toaleti i prostori za presvlačenje beba?

Naravno! Škola je spreman dočekati svoje najmlađe i najstarije goste kako bi svi uživali u ovom čarobnom događanju koje nam pripremaju naši i vaši drugaši.

Ostala najavljena događanja u Waldorfskoj školi u Zagrebu

Koja ostala događanja smo Vam pripremili u ovoj školskoj godini možete pogledati na ovoj POVEZNICI!

Drugi članci iz Novosti

Waldorf 100
Božićni sajam 07.12. - subota od 11:00
Pastirska igra: rođenje Kristovo
Poziv na roditeljski sastanak za Malu školu
Započeli upisi u waldorfsku malu školu!
Znanstvena istraživanja
23.01.2020